y
Metoda

Przedłużanie włosów Warszawa

Nowoczesne

Przedłużanie / Doczepianie włosów

Metoda przedłużania włosów KERATIN MINI BONDES to nowoczesna technika kapsułkowa, która zapewnia jak najbardziej naturalny i trwały efekt

Łączenie włosów mini kapsułką keratynową jest cienkie, niemal niezauważalne i niewyczuwalne. Stosuję kapsułki żelowe (włoskie), które są twardsze od zwykłej keratyny co powoduje, że włosy są bardziej wytrzymałe oraz wygodniejsze i lżejsze w noszeniu. Nawet jeśli Twoje włosy są rzadkie, cienkie czy przetłuszczające się – mikro łączenie zda egzamin na piątkę. Co więcej, wybierając moją metodę unikniesz stresu i nieoczekiwanego odczepienia się włosów lub ich przerzedzenia.

Jeśli marzysz o długich, lekkich, wytrzymałych i łatwo rozczesujących się włosach – ta metoda jest stworzona właśnie dla Ciebie

Kapsułki nano są również bardziej odporne na wysoką temperaturę, zatem będziesz mogła śmiało korzystać z sauny, słońca i bez obaw suszyć włosy. Żelowe łączenie jest bardzo wytrzymałe, ale również wyjątkowo łatwe w ściągnięciu – wystarczy odpowiednio ścisnąć kapsułkę specjalnymi obcążkami i pasemko idealnie zsuwa się – bez uszkodzeń i zniszczeń!

Aby włosy wyglądały maksymalnie naturalnie – zawsze dbam o idealny dobór odcienia i struktury włosa do klientki. Mieszam kolory z różnych kitek tak, aby uzyskać finalnie idealny odcień szyty na miarę. Po akceptacji odcienia i grubości włosów przygotowuje indywidualne pasma zwieńczone mini kapsułkami żelowymi. Łączenia zakładane są metodą na ciepło za pomocą profesjonalnej zgrzewarki.

Moja metoda pozwala przedłużyć nawet bardzo krótkie włosy, boki, a nawet grzywkę, co w przypadku innych technik jest niemożliwe.

A gdy wypadanie włosów to Twoja zmora i chciałabyś zagęścić swoje przerzedzone włosy – ta metoda jest również dla Ciebie! Zagęszczanie włosów metodą mini bondes jest bezpieczne, a końcowy efekt jest wyjątkowo naturalny. Większą objętość włosów uzyskasz dosłownie w kilka godzin, a cały zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Rekomenduję, aby włosy wykonane moją metodą podciągać maksymalnie co trzy miesiące. Nie musisz martwić się o uszkodzenia Twoich włosów przy ponownej aplikacji pasm.

Nie używam płynów chemicznych, a cały proces ściągnięcia pasemek i ich ponownej aplikacji jest szybki, prosty i bezpieczny dla Twoich naturalnych włosów i skóry głowy.

5
(341)

Jak oceniasz tą usługę?

Kliknij w gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 341

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która nas oceni.