i
Oferta dla Ciebie

Oferta przedłużania włosów, zabiegi

Oferta

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów KERATIN MINI BONDES to nowoczesna technika kapsułkowa, która zapewni Ci najbardziej naturalny i trwały efekt

Masz pytania?

Chętnie Ci pomogę!

Pracuję na włosach najwyższej jakości, aby Ci zapewnić NAJLEPSZY EFEKT i ZADOWOLENIE z przedłużonych włosów.

Włosy dziewicze

Zajmują najwyższe miejsce w hierarchii. Pochodzą od jednej osoby, są niepowtarzalne pod względem odcienia, struktury i długości. Można je farbować. Jest to produkt wyjątkowy i bardzo ekskluzywny. Włosy są niezniszczone, delikatne i miękkie.

Włosy słowiańskie lux

Cenione na całym świecie. Są gwarancją naturalnego efektu i 100% satysfakcji. Wolno je stylizować i farbować. W odróżnieniu od włosów dziewiczych są ujednolicane i poddawane lekkiej obróbce, dzięki czemu dostępne są w większym zakresie kolorystycznym.

Rodzaje

Włosy do wyboru

Oferta

Skupuję włosy

Masz pytania?

Chętnie Ci pomogę!

Chcesz ściąć i SPRZEDAĆ długie włosy?

Kupię każde zdrowe, niefarbowane i farbowane włosy ścięte w kitce lub warkoczu o odpowiedniej długości. Cena włosów farbowanych jest 50% niższa od naturalnych. Włosy możesz dostarczyć bezpośrednio na miejscu do mojego salonu w Warszawie bądź wysłać kurierem z innych rejonów Polski. Jeśli chcesz przesłać włosy – skontaktuj się ze mną niezwłocznie, a przekaże Ci informacje jak odpowiednio przygotować włosy do ścięcia i bezpiecznie zapakować je w przesyłce, aby nie uległy splątaniu.