Keratynowe prostowanie włosów Warszawa

MR Hairline Studio

  /  Zabiegi   /  Keratynowe prostowanie włosów
i

Keratynowe prostowanie włosów

5
(231)

Keratynowe (brazylijskie) prostowanie włosów to zabieg intensywnie odbudowujący, nawilżający i maksymalnie wygładzający włosy. Polecam go dla Pań z włosami puszącymi się, przesuszonymi i trudnymi do ułożenia.

KERATYNOWE PROSTOWANIE: Włosy proste, zdrowe i lśniące jak tafla

Zabieg można stosować zarówno na włosach naturalnych i farbowanych w szczególności, jeśli często sięgasz po prostownicę. Podczas zabiegu aplikowana jest keratyna, która uzupełnia ubytki w naszych włosach i sprawia, że włosy stają się gładkie, mocne i lśniące. Preparaty z keratyną zawierają także antyoksydanty oraz wzmacniające i nawilżające wyciągi roślinne i witaminy, a także kwasy tłuszczowe tworzące powłoczką ochronną dla włosów. Keratynowe prostowanie rozwiązuje również problem włosów elektryzujących się, zniszczonych i matowych. Jeśli chcesz wyprostować kręcone włosy – to również zabieg dla Ciebie.

Zabieg trwa około 2 godzin. Jak wygląda krok po kroku?

  1. W pierwszej fazie zabiegu dokładnie oczyszczam włosy z wszelkich zabrudzeń i pozostałości po ewentualnych kosmetykach.
  2. Po myciu suszę włosy i kiedy są już całkowicie suche, rozpoczynam aplikację preparatu z keratyną na całą długość włosów i pozostawiam go
    na około 20-30 minut. Po tym czasie, znów należy podsuszyć włosy.
  3. Kolejno dokładnie i powoli prostuje włosy wiele razy pasmo po paśmie przy pomocy prostownicy lub żelazka fryzjerskiego. Pod wpływem wysokiej temperatury łuski włosa otwierają się, dzięki czemu wszystkie składniki odżywcze preparatu mogą wniknąć głęboko w jego strukturę.

Aby cieszyć się efektem prostowania jak najdłużej, zalecam po zabiegu stosować specjalną pielęgnację włosów, którą omawiam z klientką podczas rozmowy. Włosów nie wolno myć przez pierwsze 48 godzin ani używać na nich żadnych kosmetyków (zwłaszcza z alkoholem). Nie zalecam także związywanie czy spinania włosów w pierwszych dniach aż do mycia. Efekt keratynowego prostowania utrzymuje się kilka miesięcy (3-6) w zależności od kondycji włosów i ich pielęgnacji. Przez ten czas codziennie będziesz cieszyć się pięknymi włosami, niczym prosto z salonu fryzjerskiego.

Prostowania keratynowego nie polecam Paniom, które często pływają w basenie, mają bardzo zniszczone włosy czy też często rozjaśniają włosy.

Jak oceniasz tą usługę?

Kliknij w gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 231

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która nas oceni.