Nanoplastia włosów Warszawa

MR Hairline Studio

  /  Zabiegi   /  Nanoplastia włosów
i

Nanoplastia włosów

5
(283)

Nanoplastia to wyjątkowy zabieg odbudowujący i prostujący włosy w 100% oparty na nanotechnologii. Polecam go dla kobiet, które oczekują efektu wyjątkowo prostych włosów na dłużej.

nanoplastia włosów: imponujący efekt

Nanoplastia i keratynowe prostowanie włosów są zabiegami podobnymi, jednakże ten pierwszy jest bardziej bezpieczny dla naszych włosów. Do nanoplastii używam preparatów ze składnikami organicznymi, które pielęgnują włosy, np. kolagenem, masłem shea czy olejkiem arganowym. Najważniejszym składnikiem, który odpowiada za wygładzenie i wyprostowanie włosów jest karbocysteina oksoacetamidowa. Zabieg pozbawiony jest całkowicie substancji chemicznych i jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nanoplastia wyprostuje nawet bardzo kręcone włosy. Nada im blasku, nawilży i odbuduje.

Zabieg trwa od 3 do 6 godzin. Jak wygląda krok po kroku?

  1. Na dobry początek dokładnie myje włosy dwukrotnie i pozostawiam je bez odżywki.
  2. Kolejno aplikuję na włosy specjalny preparat do nanoplastii. Nakładam czepek i upływie godziny preparat zmywam wodą.
  3. Po wysuszeniu prostuje włosy specjalną prostownicą. Każde pasmo jest wygładzane nawet kilkanaście razy w zależności od jego długości i kondycji.
  4. Na koniec zabiegu myje włosy łagodnym szamponem i nakładam maskę odżywczą.

Efekty zabiegu to wyjątkowo proste, lśniące, zdrowe i gładkie włosy. Efekt ten utrzymuje się nawet do 6 miesięcy! Zabieg nanoplastii poradzi sobie nawet z prostowaniem afro i jest w 100% bezpieczny dla włosów. Warto pamiętać, że włosy po nanoplastii mogą stać się odrobinę jaśniejsze.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są włosy mocno rozjaśnianie lub bardzo zniszczone. Po zabiegu zalecam stosowanie specjalnej pielęgnacji, którą omawiam indywidualnie z klientką.

Jak oceniasz tą usługę?

Kliknij w gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 283

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która nas oceni.